Tetra Endüstriyel ve Teknik Sistemler A.S.
 
   Çalışma Alanlarımız    |    Fuarlar ve Seminerler    |    Teknik Servis ve Destek    |    Firma Profili
 
English Version
Çalışma Alanlarımız
 
 
 
 
 
 

Portatif Tek Gaz Ölçüm Cihazı

Sensörler: Cl2, ClO2, CO, CO/H2 Null, H2S, HCN, NO2, NH3, O2, PH3, SO2

Industrial Scientific-Oldham firmasının yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarına göre üretilen, tam donanımlı GasBadge® Pro , varolan herhangi bir gaz algılayıcısından daha fazla özelliklerle , gaz tehlikesine karşı ömürboyu koruma sağlar.
GasBadge Pro bir kızılötesi (infared) arabirimi sayesinde Docking StationT, Datalink ve infared yazıcı gibi yanürünler ile daha basit ve otomatize kalibrasyon, fonksiyon(darbe) testi ve veri indirme için doğrudan haberleşebilir. Standart STEL ve TWA okumaları ve 1 yıla kadar yayılmış veri kaydı, son 15 alarm olayını kaydeden bir "olay defteri" ilede donatılmıştır.
Sağlam bir kasanın içine yerleştirilen cihaz, RF(radyo frekans) bağışık, su korumalı ve en uç seviyede dayanıklıdır. Bir sarsıntı korumalı üst kaplama cihazı, birçok yıpratıcı endüstriyel ortamdaki son derece kötü kullanımlara karşı korur.Basit dört-tuşlu kullanım düğmesi ayar,operasyon ve kalibrasyon işlevlerine kolay erişim sağlar.

 

Ürün Kodu : GasBadge Pro   
 
Sensör Sayısı 1
Veri Kayıt 1 dakikalık aralarla 1 yıl
Batarya Şarjsız pil 2600 saat
Ekran LCD
Alarm Yüksek, Düşük Konsantrasyon
Alarm Modu Sesli, Işıklı ve Titreşimli
Çalısma Sıcaklığı -40ºC ile 60ºC (-40ºF ile 140ºF)
Çalışma Nem Aralığı 0 ile 99% RH
Onay UL and cUL:- Class I, Div 1, Groups A, B, C, D; T4, - Class I, Zone 0, AEx ia IIC T4, CSA:- Class I, Div 1, Groups A, B, C, D; T4, Ex ia IIC T4, ATEX: -Intrinsic Safety:Safety: EEx ia I/IIC T4, -Equipment group and Category: II 1G; I M2, -EMC: EN5027
Ağırlık 85 g
Boyut 81.3 x 48.3 x 27.9 mm
Döküman İndir Broşür için tıklayınız. İndir (225 KB)
 
 
Basın Odası  |  Site Haritasi  |  İletişim  |  Gizilik Politikası